Термопластавтомати – краще рішення для виготовлення пластмасових деталей

Термопластавтомати: перспективи покупки, принцип дії, секрети успішної роботи

Виробництво пластмасових виробів відноситься до перспективного напряму бізнесу, оскільки в наш час на них є стабільний попит з боку різних верств населення. Пластик настільки міцно увійшов в наше життя, що ми вже просто не можемо уявити себе без нього. Його секрет популярності простий — зручність і практичність, а також порівняно недорога вартість, яка, до того ж, обумовлена простотою виготовлення.

Лиття під тиском – найпоширеніший метод виробництва пластмасових деталей. Він дуже технологічний, добре автоматизується, забезпечує високу продуктивність і не вимагає проведення подальшої механічної обробки. Цю роботу виконують машини, що мають назву термопластавтомати. З їхньою допомогою виробляють найрізноманітніші полімерні вироби різних розмірів, форм та конфігурацій – від товарів першої необхідності до різних деталей.

Гранули термопластичного полімеру служать сировиною для лиття пластмас. Спочатку їх просушують, щоб видалити надлишки вологи, а потім засипають в приймальний бункер термопластавтомата. Звідти пластик зсипають в шнек пристрою, де він розплавляється. Під дією поршня він подається з високим тиском у прес-форму. Розплав проходить через ливникові канали і з великою швидкістю заповнює порожнину прес-форми. Після цього форма охолоджується і матеріал застигає, утворюючи пластикову деталь. Прес-форма розкривається, деталь випадає і цикл повторюється знову.

Щоб робота термопластавтомата була успішною, потрібно звертати увагу на такі параметри і особливості, як швидкість та обсяг уприскування, відстань між колонами і плитами, тиск і площу лиття, швидкохідність пристрою і пластикаційну здатність. При цьому термопластавтомат має відрізнятися надійністю, простотою в обслуговуванні і відповідати високим стандартам сучасної промисловості.

Вигідна покупка термопластавтоматів в Україні

Купити термопластавтомат в Україні можна вигідно в компанії «Станкопласт». Наші кваліфіковані та досвідчені фахівці завжди готові допомогти Вам зробити правильний вибір.

Наші машини вирізняються високою якістю, надійністю, простотою управління і ефективністю при доступних цінах. На складі в постійній наявності комплект запасних частин, що дозволяє якісно і швидко обслуговувати замовників.

Ми здатні надати повний спектр послуг, який пов'язаний з пуско-налагоджувальними роботами, шеф-монтажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням термопластавтоматів. А також наші фахівці можуть здійснити навчання персоналу та надати безкоштовні технічні консультації.

З нашими термопластавтоматами ви зробите ваше підприємство високотехнологічним і зможете конкурувати з провідними виробниками полімерних виробів. Наші надійні і довговічні, прості в експлуатації та ремонті пристрої стануть ключем до вашого успіху.

Ми працюємо по всій території України: Київ, Хмельницький, Луганськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Дніпропетровськ, Чернігів та ін. Здійснюємо оперативну доставку в кожне місто. Приймаємо замовлення з Білорусі, Молдови, Росії, Ірану.

Звертайтесь до нас за контактними номерами телефону, ми будемо раді співпрацювати з вами!